Kultura Okiem Kamery – „KinoSzkoła w Sieci

Informacje O Projekcie:

Kultura Okiem Kamery jest programem 📍 Dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci”.

Realizację programu prowadzimy od czerwca do października 2020 roku. Wszystkie prowadzone przez Nas zajęcia dostępne są w serwisie YouTube lub Facebook. Zapraszamy do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych.

Close Menu
×

Koszyk

SUBSKRYBCJA - NEWSLETTER

Jeśli chcesz wiedzieć, co u Nas słychać? Jakie filmy warto zaproponować dzieciom i młodzieży?
Zostaw swojego maila, a my będziemy się z Tobą kontaktować.
Pierwsza wiadomość powinna przyjść już po chwili.
Pamiętaj, że mogła trafić do folderu
SPAM lub OFERTY

Jeśli chcesz wiedzieć, co u Nas słychać? Jakie filmy warto zaproponować dzieciom i młodzieży? Zostaw swojego mejla, a my będzie się z Tobą kontaktować. Pierwsza wiadomość powinna przyjść już po chwili. Pamiętaj, że mogła trafić do folderu SPAM lub OFERTY