ZAPROŚ NAS NA ZAJĘCIA

Jeśli prowadzisz kino lub pracujesz w Instytucji Kultury, która chciałaby wzbogacić swoją ofertę o ciekawe zajęcia edukacyjne, to chętnie podejmiemy współpracę!

Zadzwoń Tel.: 606 168 666 lub napisz: sekretariat@kinoszkola.pl

Naszym sztandarowym programem jest Ogólnopolski Program Edukacji Medialnej i Społecznej “KinoSzkoła”, który realizujemy od 2011 r.
Program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów nauczycieli, rodziców oraz seniorów i słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Nasze zajęcia to prelekcje przed filmami, warsztaty medialne i filmowe, mini wykłady, które realizujemy w trakcie trwania roku szkolnego spotykając się z  uczniami w całej Polsce.

Głównym celem naszych działań jest zarażanie miłością do kina. Zależy nam też na tym, aby w każdym człowieku ZASIEWAĆ ZIARNO, które będzie KIEŁKOWAĆ w trakcie oglądania filmu, a plon tego wzrostu zostanie zebrany podczas dyskusji po filmie. W trakcie zajęć poruszamy wiele różnych tematów – od przyjaźni, motywacji, po zaburzenia w odżywianiu czy depresję. Podoba się. Uczniom. Nauczycielom. Seniorom. Nam.

Wakacje i ferie zimowe to dla nas również często pracowity czas. Dla Instytucji Kultury w  całej Polsce prowadzimy różnego rodzaju zajęcia dla dzieci i młodszej młodzieży.

Warsztaty filmowe - Kręcimy film! Kamera AKCJA

Warsztaty medialne
Animaphone - tworzenie filmu animowanego smartfonem

Warsztaty medialne
Zostań Youtuberem - jak tworzyć wartościowe filmy do mediów społecznościowych?

Warsztaty Rocket in the pocket czyli wypuszczamy w niebo rakiety

Filmy stworzone podczas warsztatów tworzenia filmu animowanego techniką animacji poklatkowej

Zadzwoń Tel.: 606 168 666 lub napisz do nas: sekretariat@kinoszkola.pl