Wykaz kin i instytucji

Białogard
Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, kino Centrum
koordynator: Marcin Medziński, Tel.: /94/ 311 90 90, email: m.medzinski@bialogard.info
Brzeszcze
Ośrodek Kultury w Brzeszczach, kino Wisła
koordynator: Łukasz Kurpas, Tel.: 696 595 515, email: kinowisla@ok.brzeszcze.pl
Bytom
Bytomskie Centrum Kultury, BCKino
koordynatorka: Izabela Wagner, Tel.: /32/ 389 31 09 w. 126, email: i.wagner@becek.pl
Bytów
Bytowskie Centrum Kultury, kino Albatros
koordynatorka: Aleksandra Truskolawska, Tel.: 510 608 930, email: a.truskolawska@bck-bytow.pl
Czechowice – Dziedzice
Miejski Dom Kultury, kino Świt
koordynatorka: Monika Guga, Tel.: /32/ 215 31 59, email: m.guga@mdk.czechowice-dziedzice.pl
Czerwionka – Leszczyny
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce – Leszczynach
koordynatorka: Sylwia Wolnik, Tel.: /32/ 43 11 634 w. 16, /32/ 43 18, 955, email: organizacyjny@mokcl.pl
Darłowo
Darłowski Ośrodek Kultury, kino Bajka
koordynatorka: Magdalena Cichocka, Tel.: 796 649 111, email: kino.darlowo@wp.pl
Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia, kino Kadr
koordynatorka: Kamila Szwarc, Tel.: 668 450 642, email: kamila.szwarc@palac.art.pl
Kęty
Dom Kultury w Kętach
koordynatorka: Oliwia Cader, Tel.: /33/ 844 86 89, email: oliwia.cader@domkultury.kety.pl
Kielce
kino Moskwa
koordynatorka: Aleksandra Wójcik, Tel.: /41/ 34 447 34,  email: moskwa@kinomoskwa.pl
Knurów
Kino Scena Kultura
koordynatorka: Justyna Kosik, Tel.: /32/ 332 63 81, email: info@kinoscenakultura.pl
Konin
Centrum Kultury i Sztuki, Kino Oskard
koordynatorka: Izabela Matyba, Tel.: 502 137 905, email: i.matyba@ckis.konin.pl
Kościan
Kościański Ośrodek Kultury
koordynatorka: Aleksandra Urbanowicz-Nieradko, Tel.: 609 445 947, email: aleksandra.urbanowicz@gmail.com
Kraków
Kino Mikro
koordynatorka: Joanna Zabłocka-Skorek, Tel.: 605 569 746, email: kinoszkola@gmail.com
Lipno
Miejskie Centrum Kultury, kino Nawojka
koordynatorka: Monika Głowacka, Tel.: 606 760 242, email: glowackamonika@o2.pl
Lubań
Kino Wawel
koordynator: Ryszard Dziubka, Tel.: /75/ 646 38 03, email: kino.wawel@gmail.com
Maków Mazowiecki
Miejski Dom Kultury, kino Mazowsze
koordynatorka: Małgorzata Karolak, Tel.: /29/ 71 71 272, email: kinomazowsze@gmail.com
Nowy Sącz
Małopolskie Centrum Kultury “Sokół”
koordynatorka: Marta Witek, Tel. /18/ 448 26 09, email: m.witek@mcksokol.pl
Oborniki Śląskie
Obornicki Ośrodek Kultury, kino Astra
koordynatorka: Anna Kowalik, Tel.: 533 028 293, email: anna.kowalik@kinoastra.pl
Oława
Centrum Sztuki w Oławie, Kino Odra
koordynatorka: Żaneta Gacek, Tel.: /71/ 735 15 75 w. 16, email: zg@kultura.olawa.pl
Piastów
Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie, kino Baśń
koordynatorka: Anna Kiljańczyk, Tel.: 504 049 789, email: kinoszkola@mokpiastow.pl
Poznań
Centrum Kultury “Zamek”, kino Pałacowe
koordynator: Jan Suwalski, Tel.: 607 609 041, email: j.suwalski@ckzamek.pl
Pszczew
Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie, kino Przystań
koordynatorka: Anna Szewczuk, Tel.: /95/ 749 23 22, email: kino@gokpszczew.pl
Radomsko
Miejski Dom Kultury w Radomsku, kino Pasja
koordynatorka: Marta Renik, Tel.: 792 425 488, email: kino@mdkradomsko.pl
Rydułtowy
Rydułtowskie Centrum Kultury „FENIKS”
koordynatorka: Joanna Marcisz, Tel.: 664 524 843, email: biuro@rck.rydultowy.pl
Sławków
Miejski Ośrodek Kultury
koordynatorka: Ewelina Grzegorzewska, Tel.: 606 168 666, email: sekretariat@kinoszkola.pl
Sochaczew
kino Odeon
koordynator: Jakub Milewski, Tel.: 532 999 434, email: j.milewski@kinoodeon.pl
Sosnowiec
Sala Widowiskowo – Koncertowa “Muza”
koordynatorka: Ewelina Grzegorzewska, Tel.: 606 168 666, email: sekretariat@kinoszkola.pl
Szamotuły
Kino Halszka
koordynatorka: Izabela Szymańska, Tel.: 605 299 325, email: kino-halszka@wp.pl
Tychowo
Gminny Ośrodek Kultury
koordynatorka: Anna Węglarska, Tel.: /94/ 314 68 94, email: promocja@goktychowo.pl
Tychy
Teatr Mały
koordynatorka: Ewelina Grzegorzewska, Tel.: 606 168 666, email: sekretariat@kinoszkola
Wieluń
Wieluński Dom Kultury, kino Syrena
koordynator: Wojciech Kusiak, Tel.: 660 742 790, email: kino@wdkwielun.pl
Wrocław
Dolnośląskie Centrum Filmowe
koordynatorka: Joanna Staszewska, Tel.: 783 201 185, email: joanna.staszewska@dcf.wroclaw.pl, edukacja@dcf.wroclaw.pl
Wronki
Wroniecki Ośrodek Kultury, kino Gwiazda
koordynatorka: Ilona Fudali, Tel.: 606 545 696, email: teatr@wokwronki.pl
Zagórów
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
koordynator: Piotr Łakomiak, Tel.: /63/ 27 48 110, email: mgokzagorow@op.pl
Zawiercie
Miejski Ośrodek Kultury „Centrum”
koordynatorka: Zofia Szczypka, Tel.: 728 325 043, /32/ 67 213 39, email: kinozawiercie@interia.pl
Złocieniec
Złocieniecki Ośrodek Kultury, Kino Mewa
koordynatorka: Katarzyna Borowczak Tel.: 664 649 392, email:  zokzloc@pro.onet.pl
Żywiec
Kino Janosik
koordynatorka: Anna Jafernik, Tel.: 512 532 155, email: a.jafernik@kinojanosik.pl
Close Menu
×

Koszyk