Wykaz kin i instytucji

belchatow

BEŁCHATÓW

Kino Kultura Jacek Olejnik Tel. 505 681 731 kino@mckbel.eu

bialogard

BIAŁOGARD

Kino Centrum Marcin Medziński Tel. 509 858 558 Tel. /94/ 311 90 90 m.medzinski@bialogard.info

brzeg

BRZEG DOLNY

Kino Odra Elżbieta Polak Tel. /71/ 319 52 52 dok@brzegdolny.pl

BRZESZCZE

Kino Wisła Łukasz Kurpas Tel. 696 595 515 kinowisla@ok.brzeszcze.pl

BUK

Kino Wielkopolanin, Małgorzata Starosta, Tel. /61/ 814 03 70, kino@bibliotekabuk.pl

BYTOM

BCKino, Anna Bula, tel. 32 389 31 09 w. 106, a.bula@becek.pl

BYTÓW

Kino Albatros, Marzena Gierszewska, Tel. /59/ 822 23 09 kino@bck-bytow.pl

cieszyn

CIESZYN

Dom Narodowy, Grzegorz Żydek, Tel. 784 081 277, g.zydek@domnarodowy.pl

czechowice

CZECHOWICE-DZIEDZICE

Kino Świt, Monika Guga, Tel. /32/ 215 31 59, m.guga@mdk.czechowice-dziedzice.pl

czerwionka

CZERWIONKA-LESZCZYNY

Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach, Sylwia Wolnik, Tel. /32/ 43 11 634, /32/ 43 18 955, organizacyjny@mokcl.pl

darlowo

DARŁOWO

Kino Bajka, Magdalena Cichocka, Tel. 796 649 111, kino.darlowo@wp.pl

dabrowa

DĄBROWA GÓRNICZA

Kino Kadr, Grzegorz Drygała, Tel. 608 364 020, grzegorz.drygala@palac.art.pl; Kamila Szwarc, Tel. 668 450 642, kamila.szwarc@palac.art.pl

DrawskoP.

DRAWSKO POMORSKIE

Kino Drawa, Marta Wendykowska, Tel. 605 900 701, m.wendykowska@kulturadrawsko.pl

gryfino

GRYFINO

Gryfiński Dom Kultury, Monika Drabik, Tel. 692 228 884, monika.drabik@gdk.com.pl

Kęty

KĘTY

Dom Kultury w Kętach, Dorota Wojewodzic, Tel. /33/ 844 86 76, dorota.wojewodzic@domkultury.kety.pl

kielce

KIELCE

Kino Moskwa, Aleksandra Wójcik, Tel. /41/ 34 447 34, 519 173 873, moskwa@kinomoskwa.pl

knurow

Knurów

Kino Scena Kultura, Justyna Kosik, Tel. /32/ 332 63 81, info@kinoscenakultura.pl

konin-centrum

KONIN

Kino Centrum, „Camfilm” Katarzyna Kubacka-Seweryn, Tel. 600 452 347, kkubacka@kinorp.pl

konin

KONIN

Kino Oskard, Izabela Matyba, Tel. 502 137 905, i.matyba@ckis.konin.pl

KOŚCIAN

Kościański Ośrodek Kultury, Aleksandra Urbanowicz-Nieradko, Tel. 609 445 947, aleksandra.urbanowicz@gmail.com

krakow

KRAKÓW

Kino Mikro, Joanna Zabłocka-Skorek, Tel. 605 569 746, kinoszkola@gmail.com

krobia

KROBIA

Kino Szarotka, Janusz Tomyślak, Tel. 601 054 843, kultura@krobia.pl, szarotka@kinoszarotka.pl

lipno

LIPNO

Kino Nawojka, Monika Głowacka, Tel. 606 760 242, glowackamonika@o2.pl

luban

LUBAŃ

Kino Wawel, Ryszard Dziubka, Tel. /75/ 646 38 03, kino.wawel@gmail.com

makow

MAKÓW MAZOWIECKI

Kino Mazowsze, Małgorzata Karolak, Tel. 698 674 305, kinomazowsze@gmail.com

mck_sokol_logo_belka_poziom1

NOWY SĄCZ

Kino Sokół, Marta Witek, Tel. /18/ 448 26 09, m.witek@mcksokol.p

olawa

OŁAWA

Kino Odra, Ewa Marmulewicz, Tel. /71/ 735 15 75 wew. 16, em@kultura.olawa.pl

ostrow

OSTRÓW MAZOWIECKA

Kino Ostrovia, Agnieszka Suwalska, Tel. 662 830 481, agnieszkasuwalska@mdkostrowmaz.pl

oswiecim2

OŚWIĘCIM

Kino Planet Cinema, Paulina Darowska, Tel. 501 435 265, p.darowska@planet-cinema.pl

piastow

PIASTÓW

Kino Sokół, Marta Witek, Tel. /18/ 448 26 09, m.witek@mcksokol.p

poznan

POZNAŃ

Kino Pałacowe (Centrum Kultury Zamek), Piotr Szczyszyk, Tel. 607 409 078, p.szczyszyk@ckzamek.pl

pszczew

PSZCZEW

Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie , Kamila Basińska, Tel. /95/ 749 23 22, kino@gokpszczew.pl

Radomsko

RADOMSKO

Kino Pasja, Marta Renik, Tel. 792 425 488, kino@mdkradomsko.pl

rybnik

RYBNIK

Teatr Ziemi Rybnickiej, Izabela Barska-Kaczmarczyk, Tel. /32/ 433 27 24, 693 135 554, izabarska.tzr@gmail.com

rydultowy

RYDUŁTOWY

Rydułtowskie Centrum Kultury „FENIKS”, Edyta Suchodolska, Tel. 664 524 843, biuro@rck.rydultowy.pl

siemianowice

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Siemianowickie Centrum Kultury – Park Tradycji, Anna Kokot, Tel. 797 856 886, kinoszkola@siemck.pl

SŁAWKÓW

Miejski Ośrodek Kultury, Ewelina Grzegorzewska, Tel. 606 168 666, sekretariat@kinoszkola.pl

slupca

SŁUPCA

Kino Sokolnia, Krzysztof Raczyński, Tel. 698 758 950, biuro@kinosokolnia.pl

sochczew

SOCHACZEW

Kino Odeon, Jakub Milewski, Tel. 532 999 434, j.milewski@kinoodeon.pl

sosnowiec

SOSNOWIEC

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA, Ewelina Grzegorzewska, Tel. 606 168 666, sekretariat@kinoszkola.pl

starachowice

STARACHOWICE

Starachowickie Centrum Kultury, Michał Pajek, Tel. 509 441 778, michal.pajek@sck.org.pl

STARGARD

STARGARD

Stargardzkie Centrum Kultury, Anita Kubera, Tel. /91/ 578 32 31, anita.kubera@sck.stargard.pl

stary-sącz

STARY SĄCZ

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari, Justyna Liszkowska, Tel. 884 891 734, justyna.liszkowska@gmail.com

szamotuly

SZAMOTUŁY

Kino Halszka, Izabela Szymańska, Tel. 605 299 325, kino-halszka@wp.pl

srem

ŚREM

Śremski Ośrodek Kultury, Waldemar Paszkiewicz, Tel. /61/ 28 30 710, kinoteatrslonko@gmail.com

Świdwin

ŚWIDWIN

Świdwiński Ośrodek Kultury,Renata Nizioł, Tel. 797 816 008, rniziolzamek@wp.pl

trzebnica-razem

TRZEBNICA

Kino Polonia, Barbara Ulatowska, Tel. 724 658 300, barbara.ulatowska@gckis.trzebnica.pl

tychowo

TYCHOWO

Anna Węglarska, Tel. /94/ 314 68 94,gok.tychowo@wp.pl

tychy

TYCHY

Teatr Mały, Ewelina Grzegorzewska, Tel. 606 168 666, sekretariat@kinoszkola.pl

wadowice

WADOWICE

Kino Centrum, Angelika Żmija, Tel. /33/ 82 33 957, angelika@wck.wadowice.pl/ Sylwester Rabenda, Tel. 604 072 373, kino@wck.wadowice.pl

wieliczka

WIELICZKA

Powiatowy Park Rozwoju,Krzysztof Jagliński, Tel. 509 961 481, kontakt@kinokampus.pl

wielun

WIELUŃ

Kino Syrena, Jacek Olejnik, Tel. 660 742 790, kino@wdkwielun.pl

wloszczowa

WŁOSZCZOWA

Kino Muza, Grzegorz Krzywonos, Tel. 664 137 017, kino@dkwloszczowa.pl

wroclaw

WROCŁAW

Dolnośląskie Centrum Filmowe, Katarzyna Jańska, tel. 667 535 003, edukacja@dcf.wroclaw.pl, Agnieszka Przystaś, Tel. /71/ 793 21 51

wronki

WRONKI

Wroniecki Ośrodek Kultury, Ilona Fudali, Tel. 606 545 696, teatr@wokwronki.pl

zagorow

ZAGÓRÓW

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Piotr Łakomiak, Tel. /63/ 27 48 110, mgokzagorow@op.pl

Zawiercie

ZAWIERCIE

Miejski Ośrodek Kultury „Centrum”, Zofi a Szczypka, Tel. 728 325 043, /32/ 67 213 39, kinozawiercie@interia.pl

zlocieniec

ZŁOCIENIEC

Kino Mewa, Magdalena Owczarek, Tel. 721 889 507, zokzloc@pro.onet.pl

zywiec

ŻYWIEC

Kino Janosik, Anna Jafernik, Tel. 512 532 155, a.jafernik@kinojanosik.pl

Close Menu
×

Koszyk

SUBSKRYBCJA - NEWSLETTER

Jeśli chcesz wiedzieć, co u Nas słychać? Jakie filmy warto zaproponować dzieciom i młodzieży?
Zostaw swojego maila, a my będziemy się z Tobą kontaktować.
Pierwsza wiadomość powinna przyjść już po chwili.
Pamiętaj, że mogła trafić do folderu
SPAM lub OFERTY

Jeśli chcesz wiedzieć, co u Nas słychać? Jakie filmy warto zaproponować dzieciom i młodzieży? Zostaw swojego mejla, a my będzie się z Tobą kontaktować. Pierwsza wiadomość powinna przyjść już po chwili. Pamiętaj, że mogła trafić do folderu SPAM lub OFERTY