GENIALLY
krok po kroku

KURS ONLINE i GRUPA WSPARCIA

Poznaj platformę Genially i zyskaj kompetencje do tworzenia wyjątkowych prezentacji

Sprzedaż kursu zakończyła sie
III edycja kursu rozpocznie się w I półroczu 2022 roku

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs online „Genially krok po kroku!” skierowany jest do nauczycieli i osób, które w swojej pracy chcą posługiwać się profesjonalnymi prezentacjami, przygotowywać materiały pobudzające wyobraźnię i skupiające uwagę, a także rozwijać swoje kompetencje i efektywnie wykorzystywać swój czas pracy.

Regularna cena kursu w poprzedniej edycji

Sprzedaż kursu będzie dostępna w I półroczu 2022 roku

Jeżeli:

• nie czujesz się do końca pewnie w nowoczesnych narzędziach cyfrowych; • chcesz poszerzyć swoje kompetencje i tworzyć swojewłasne materiały do pracy; • chcesz zaskoczyć uczniów, skupić ich uwagę i zmotywować do pracy; • czujesz, że chcesz być „na bieżąco” z najnowszymi sposobami na zdalne lekcje; • chcesz mówić do swoich uczniów językiem, który najlepiej rozumieją, czyli językiem obrazów;

To jest to kurs dla Ciebie.

Co zawiera kurs?

• lekcje w formie filmów wideo;
• 4 moduły: w sumie 16 lekcji;
• do wykorzystania wtedy kiedy masz możliwość
• ponad 5 godzin materiałów;
• imienny certyfikat;
• sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) na żywo.

BONUSY dla Ciebie:

• „Filmowa lekcja tolerancji” : komplet gotowych prezentacji do
wykorzystania na zajęciach;
• zamknięta grupa wsparcia na Facebooku, gdzie uzyskasz pomoc
i dodatkowe informacje.

Co chcielibyśmy Ci powiedzieć o naszym kursie?

Na pewno to, że zadaniem tego kursu jest przeprowadzenie Cię krok po kroku przez wszystkie etapy aż do momentu, w którym tworzenie prezentacji w Genially będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie problemem. Prowadzącym kurs będzie Łukasz Nieradko, członek zespołu KinoSzkoły, autor setek prezentacji multimedialnych, które w ciągu 8 lat pracy w Programie Edukacji Medialnej „KinoSzkoła” osobiście przygotował i sprawdził w praktyce. Uzyskasz dostęp do kursu od dnia 25 listopada 2020 r. aż do 25 stycznia 2021 r. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy zamkniętą Grupę Wsparcia na portalu Facebook, do której możesz się zwrócić z każdym zapytaniem dotyczącym kursu i gdzie uzyskasz pomoc. Dodatkowo zaprosimy Cię na zamkniętą sesję pytań i odpowiedzi (Q&A), gdzie będzie możliwość zadania pytania na żywo i uzyskania szybkiego wsparcie. Wyślemy do Ciebie również imienny certyfikat uczestnictwa w kursie. Otrzymasz od nas na własność komplet gotowych prezentacji przygotowanych w Genially, które możesz wykorzystać w swojej pracy.

Kurs składa się z 4 modułów:

1 moduł

• Lekcja 1: wprowadzenie, tworzenie konta